Prof. Palčić jedna od najboljih nastavnica u Hrvatskoj!

Na Dan učitelja je iz Ministarstva znanosti obrazovanja u IV. gimnaziju stigla lijepa vijest: naša draga nastavnica Natalija Palčić je jedna od najuspješnijih odgojno-obrazovnih radnika za školsku godinu 2019./2020.!

Profesorica-savjetnica Palčić već dugi niz godina uz redovnu vodi i izbornu nastavu Politike i gospodarstva iz koje je razvila mnoge projekte za školu, kao što su projekt „Građanin“, „Zakon u razredu – simulacija suđenja“, Građanski odgoj, pokreće Erasmus+ projekte, te zahvaljujući njoj naša gimnazija postaje Škola ambasador Europskog parlamenta.

Nemoguće je ukratko sažeti sva postignuća koja iza sebe ima ova obožavana nastavnica, neki od njih uključuju sastavljanje i objavljivanje priručnika za Državnu maturu i udžbenika iz predmeta Politika i gospodarstvo, stručne prijevode, mentorstva na izvannastavnim i izvanškolskim projektima, predavanja, sudjelovanja u obrazovnim istraživanjima, volontiranje u suradnji s udrugama, i najvažnije od svega: odgajanje mnogih generacija gimnazijalaca da postanu punopravni i politički pismeni građani Republike Hrvatske.

Nadamo se kako joj je ovo zasluženo priznanje dalo vjetar u krila za nove pothvate koje željno iščekujemo, čestitamo prof. Natalija Palčić!

objavio: Marijana Munitić   datum: 19. 11. 2020.