PROJEKT GRAĐANIN - ODRŽIVI RAZVOJ

Ovogodišnja smotra projekata iz područja građanskog odgoja i obrazovanja konačno se vratila svom standardnom obliku održavanja pred povjerenstvom.

IV. gimnaziju“Marko Marulić” predstavile su četiri učenice Marta Tokić, Ana Lovrinčević, Magdalena Butić, Rafaela Šalinović s mentoricom Natalijom Palčić a tema projekta bila je Održivi razvoj.

Cilj našeg projekta je promicanje aktivnog uključivanja učenika u donošenje vlastitih odluka vezanih za održivi razvoj a jednako tako u promicanje ideje održivog razvoja među svojim učeničkim kolegama, poznanicima te obitelji.

Nakon objašnjenja problema kojim smo se odlučili baviti na izbornoj nastavi iz PiGa, razlučili smo alternativne politike koje rade na rješavanju ovog problema, odabrali javnu politiku koju želimo podržati te pokrenuli čitav niz akcija kako bismo osigurali uspjeh našeg odabranog rješenja te osigurali da naša škola dobije oznaku eko škole

Učenice su uspješno predstavile naš školski projekt i dobile najviše ocjene svih članova povjerenstva.

IZBORNA PiG

objavio: Marijana Munitić   datum: 16. 5. 2022.

« Svibanj 2024 »