DOBRODOŠLICA

Dragi učenici na početku  smo nove školske godine.

Na poseban način  želimo pozdraviti novi naraštaj  marulićevaca.

Dobro nam došli!

Četvrta gimnazija ponovo otvara širom vrata svojim učenicima i kao profil opće gimnazije ukazuje na zahtjevnost programa.   Od ove školske godine bogatiji  smo za nove nastavne sadržaje . Uz postojeći nastavni program te izvannastavne sadržaje moći ćemo ponuditi  fakultativne, interdisciplinarne kurikule i to iz područja prirodoslovlja.

Vjerujem, dragi učenici,  kako će  vam nastavni sadržaji, u okruženju u kojem njegujemo kulturu učenja i rada, omogućiti razvoj svih vaših potencijala.

Živeći u svijetu modernih tehnologija, zadaća nam je pratiti  brojne promjene pa tako i one koje će zahvatiti i obrazovanje.

Na  putu odgoja i obrazovanja za život vas mladih osoba, kako biste odgovorili na izazove suvremenog svijeta, imat ćete podršku vaših profesora i moju osobno.

Vama i vašim roditeljima zahvaljujem na ukazanom povjerenju i od srca želim sretan i uspješan nastavak školovanja u našoj Gimnaziji.

Vaša ravnateljica

Ninočka Knežević

objavio: ALENA TONKOVIĆ   datum: 1. 9. 2016.