Pojedinosti o državnoj maturi nalaze se ovdje.

Sve najnovije informacije pravodobno će biti  objavljene na školskom webu, a sva pitanja koja imate slobodno uputite ispitnoj koordinatorici, profesorici Aleni Tonković na  alenatonkovic@gmail.com

PROMJENA RAZINE, PROMJENA PREDMETA, ODJAVA I NAKNADNA PRIJAVA ISPITA DRŽAVNE MATURE

Rok za promjenu razine,  promjena predmeta. odjavu ispita i naknadnu prijavu ispita DM  je 9.5.2020.

NAPOMENA: Ne širite paniku, imamo dovoljno vremena za sve ove promjene u sustavu. Ukoliko dođe do bilo kakvih novih situacija, bit ćete pravodobno obaviješteni i sve ćemo rješaviti on-line.

Za sada NE DOLAZITE u školu!

U privitku su obrasci koji se moraju ispuniti i predati ispitnoj koordinatorici. Zamolbe, nakon razmatranja  prvo odobrava Školsko ispitno povjerenstvo te se nakon toga zapisnik šalje u NCVVO koju u sustavu vrši odobrene promjene.

Za odjavu ispita DM je potrebno samo ispuniti obrazac i navesti predmete koji se odjavljuju. Svi predmeti se odjavljuju na istom obrascu.

Za promjenu razine ili promjenu predmeta  potrebno je ispuniti obrazac te navesti opravdani razlog. Uz ispunjeni obrazac potrebno je priložiti i zamolbu. Za svaki predmet je potrebno ispuniti poseban obrazac i posebnu  zamolbu.

Za naknadnu prijavu potrebno je ispuniti obrazac i navesti opravdan razlog o spriječenosti prijave ispita DM u periodu do 15.2. sukladno Pravilniku o polaganju ispita DM.

Rok za sve je 9.5. 2020. (uključivo i taj dan)

Svi obrasci su u privitku te se mogu isprintati ili dobiti u školi od ispitne koordinatorice.

objavio: ALENA TONKOVIĆ   datum: 12. 3. 2020.