Građanski odgoj

EU Pub kviz

Za kraj školske godine mladi ambasadori iz Marulića, zajedno sa svojom mentoricom Natalijom Palčić, organizirali su ugodno druženje regionalnih Škola ambasadora Europskog parlamenata u obliku EU Pub kviza na otvorenom. 60-ak mladih ambasadora i njihovih mentorica družilo se odgovarajući na zanimljiva i opuštena pitanja vezana za europsku tematiku.

FOTOGALERIJA

U kvizu su sudjelovale IV. gimnazija „Marko Marulić“ Split; Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju, Split; Srednja škola „Braća Radić“, Kaštel Štafilić; Obrtničko-industrijska škola, Imotski; Gimnazija Dubrovnik, Dubrovnik a vodila ga je naša vrsna kvizašica prof. Marijana Munitić. Učenici su organizirani u mješovite timove a najuspješniji timovi su za nagradu dobili pobjedničke torte koju su rado podijelili sa svojim kolegama ambasadorima.

Nakon što smo predahnuli uz ukusan objed, trener neformalne edukacije Igor Spetič pomogao nam je provesti timsku refleksiju uz pomoć alata THOR kako bismo se osvrnuli na svoja postignuća, planove, zadovoljstva, nezadovoljstva…

Lijepo je bilo na ovako ugodan i opuštajući način obilježiti kraj turbulentne školske godine pa se nadamo da ćemo slijedeću školsku godinu ipak provesti u socijalnoj interakciji sa svojim učenicima i kolegama a ne na zaslonima ekrana.

IZBORNA PiG

objavio: Marijana Munitić   datum: 20. 6. 2020.